Ankara Teknoloji Merkezi Logo

NASIL ÜRETİYORUZ?

Üretim Aşaması


Üretim aşamamız nasıl ilerliyor, sizlerin bu konuda daha fazla bilgi sahibi olması için üretimimizin tüm aşamalarını anlatıyoruz.

 1. 3

  Ürünülerimiz Hazır Halde! Son Aşama


  Karmaşık bir model test amacı ile yazdırılır. Kalite kontrolü yapılmış olan yazıcımız, test aşamasını başarılı bir çıktı ile müşterilerimize hazır hale getirir. Sonraki aşama paketleme aşaması olup, her makinamızı sanki ilk makinamız gibi özenle ve heyecanla müşterimize teslimine hazır hale getirmiş oluruz. 15 Yıllık esnaflık ahlakımız ile, her müşterimizin bizim için değer ve referans olduğu bilinciyle hareket edip, onların her türlü soru ve sorunlarına çözüm bulmayı kendimize ilke edindik.

  Ürünleri İncele
 2. 2

  Montaj Çalışması Hakkında Bilgiler


  İç montaj ekipmanları (Step Motorlar Hariç) yerli üreticilerden tedarik edilip toplanan bu malzemeler kesme, temizleme ve yağlama operasyonlarından geçirilerek hazır hale getirilir. Bu bölümde bahsedilen ekipmanlar da kalite kontrol aşamasından geçirilip, montaj bölümünde toplanır. Yerli üretilmiş olan bütün parçalar ölçüsel ve işlevsel kontrolleri yapıldıktan sonra aşama aşama montaj çalışmasına geçirilir. Bu aşamalar sırasıyla X-Y Eksenlerinin Montajı, Z Ekseninin Montajı, Extruder Kafa Montajı ve Elektrik Elektronik Aksan Montajı olarak son bulur.

 3. 1

  Parçaların Tedariği Hakkında Bilgiler

  Yazıcılarımızın %95'i çelikten üretilmiş olup, parçaları yerli malına uygun olarak Ereğli Demir Çelik (ERDEMİR) fabrikasından tedarik ediliyor. Aldığımız çelik levhalar lazer kesim ve büküm firmamızda kesim, büküm ve kaynak işleminden sonra elektrostatik toz ve boya işlemine girmektedir. Daha sonrasında üretilen tüm parçalar, kalite kontrol aşamasından geçirilip montaja hazır hale gelir.