Ankara Teknoloji Merkezi Logo

HAKKIMIZDA

Biz kimiz?


Ankara Teknoloji Merkezi, 2010 yılında Ankara’da kurulan CDE Bilgisayarlı Tasarım Mühendisliğine uzanır. 12 Yıldır tersine mühendislik tecrübesi olan ARGE makine sanayi şirketidir. 3D Printer ve 3D Lazer tarama alanında aldıkları eğitim sonrası profesyonel yaşama geçen şirketimiz, yıllarca uygulama alanında edindikleri deneyimi pratiğe geçirmiştir. Kurulduğu yıldan başlayarak, bireysel ve kurumsal kullanıcılara her türlü 3D Tarama, 3D Yazma, 3D Katı Model, Yedek Parça ve 3D Baskı İşlerinde faaliyet göstererek teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek, iş hacmini arttıran bir trend yakalamıştır. Şirket, deneyimini araştırmacı kimliği ile birleştirerek, kazanmış olduğu bilgi birikimi sayesinde, yapımını üstlendiği işlerde önemli başarılar elde etmiştir. Uzman kadro, üstün donanım, az maliyet ile ürün çıkarma ve güçlü finansal yapısıyla, prensipleri dürüstlük ve güvenilirlik olan, bu sayede teknoloji sektöründe başarıyı yakalamıştır.

Misyonumuz


Misyonumuz; Teknoloji sektöründe müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılamak, zamanında ve başarılı bir şekilde taahhütümüzü gerçekleştirmek, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, model ve hizmeti sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsana ve işimize olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve teknolojiyle gelişen bir firma olup, kaliteli hizmet sunmak.

Vizyonumuz


Vizyonumuz; Yurt içi ve yurt dışında tersine mühendislik, 3D yazıcı teknolojisi ve 3D lazer tarama sistemlerinin önde gelen makine sanayi şirketi olmaktır. Planlama, uygulama ve performans uzmanlığı ile, kaliteli yüksek taahhüt sorumluluğu ve bilinci olan ekibi ile hizmet vererek, müşterilerimizi doğru, bilinçli bir şekilde yönlendirerek ve son gelişen teknoloji ile aranan bir firma olmak.

İLETİŞİME GEÇ